Kūpinātavas

«« Atgriezties

Kūpinātava 200

685.00
Pievienots grozam!

Izmēri 170 x 50 x 50cm (4 Plaukti)

Lielā krāsns karstajai kūpināšanai ir izgatavota četrstūra formā, no trim pusēm tā ir aprīkota ar dubulto sienu, kas garantē kvalitatīvu kūpinātavas darbu pat visaukstākajā laikā. Ārējie izmēri 170x50x50 cm. Noņemams skurstenis.

Kūpināšanas krāsns, kas paredzēta gaļas, zivju un citu produktu karstajai kūpināšanai.

Kūpināšanas krāsns konstrukcija ir divkameru ar durtiņām un diviem korpusiem (no sāniem un aizmugurē), kur notiek kurtuves dūmu gāzu izplūde un kas ļauj uzturēt iestatīto temperatūru krāsns kūpinātavā. Krāsns divu korpusu uzbūve nepieļauj kondensāta rašanos kūpināšanas kamerā, ja ir zema ārējā temperatūra.

Krāsns apakšējā daļa ir kurtuve - malka tiek dedzināta, lai sasniegtu iestatīto temperatūru kūpināšanas kamerā, regulējot to ar aizbīdņa palīdzību.

Krāsns augšējā daļa ir kūpināšanas kamera, kurā atrodas sieti kūpināšanai paredzētajiem produktiem un apakšdaļā - paplāte, kas paredzēta tauku savākšanai, kas iztek no produktiem kūpināšanas laikā, un nepieļauj tauku aizdegšanos. Kameras augšdaļā ir paredzētas vietas produktu (gaļas un zivju) iekāršanai uz iesmiem (iepriekš izņemot sietus).

Krāsns konstrukcija pieļauj, ka krāsni var kurināt ar malku (ieskaitot arī skujkoku), jo kurināšanas dūmi nenonāk kūpināšanas kamerā un nebojā produktus.

Kūpinātava 200 - noņemams apaļš izejas dūmvads ar aizbīdni, dūmvadu iespējams pagarināt (lai to izvadītu caur jumtu).

Kūpinātavs svars 100kg.